Ogrodzenia z pustaków ryflowanych

Pustak ryflowany

System ogrodzeniowy DREWBET z pustaka ryflowanego to łatwy sposób na efektowne ogrodzenie. Rozwiązanie to cechuje estetyka, która nawiązuje do modnych w tym sezonie lat 70-tych ubiegłego wieku. To doskonały wybór wśród systemów ogrodzeniowych. Jego zaletà jest niska nasiąkliwość wysoka mrozoodporność, oraz wytrzymałość na uszkodzenia. Pustaki ryflowane doskonale prezentują się w kontraście z prostymi panelami drewnianymi o ciepłej barwie z serii MODERN.

pustak-ryflowany.jpg
  1. Ogrodzenia z pustaków ryflowanych są proste w konstrukcji, składają się jedynie z dwóch elementów głównych.
  2. Pustaki układane w systemie modułowym zapewniają krótki czas budowy, umożliwiają samodzielny montaż a tym samym zapewniają niski koszt rzeczywisty postawienia jednego metra bieżącego ogrodzenia.
  3. Charakteryzują się trwałością, pozwalają na eleganckie i nowoczesne wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych.
  4. Elementy pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych pod panele drewniane lub metalowe jak i na wykonanie pełnych murów ogrodzeniowych.
  5. Strukturą przypominają ogrodzenia z lat 70-tych ub. w. z betonu formowanego o charakterze przemysłowym. Świetnie komponują się z modernistyczną architekturą, jak i przemysłowymi budynkami o charakterze zarówno mieszkalnym, jak i użytkowym.
  6. Pustaki ryflowane są odporne na wilgoć, mróz oraz promienie UV. Można malować je farbami elewacyjnymi do betonu.
 

Paleta kolorów

Pustaki ryflowane posiadają charakterystyczną żebrowana strukturę. Przemysłowy charakter elementu podkreślono nowoczesnym,
mocnym w wyrazie kolorem grafitu.

8.jpg
Grafit

System ogrodzeniowy z pustaków łupanych

Zaletą tego rozwiązania jest ogromna prostota (system składa się z dwóch elementów głównych), łatwość montażu oraz elastyczność względem warunków podłoża. System fundamentowy dostępny w ofercie firmy pozwala na niwelację względem ukształtowania terenu. Dzięki temu utrzymanie linii ogrodzenia stało się proste.

Przykładowe realizacje

Ogrodzenia z pustaków ryflowanych są proste w konstrukcji. umożliwiają korekcję mechaniczna elementów. Są doskonałym rozwiązaniem przy nierównościach terenu. Elementy pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych pod panele drewniane, jak i pełnych murów ogrodzeniowych.

pustak-ryflowany11.jpg

 

^ Powrót do góry strony