O Firmie

09.jpgFirma PKT Solid od ponad 12 lat zajmuje się dystrybucją oraz kompleksowym montażem:

  • ogrodzeń łupanych,
  • betonowych,
  • betonowo-drewnianych
  • paneli metalowych,
  • siatek ogrodzeniowych

Wykonujemy kosztorys, pomiary terenów, doradzamy najlepsze i sprawdzone rozwiązania, udzielamy porad technicznych. U nas niemożliwe staje się możliwe. Budujemy ogrodzenia bez względu na stopień utrudnienia powierzchni. Wykonujemy ogrodzenie o dowolnej wysokości i szerokości.
 

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w ciągu tych lat pozwala nam na fachowe podejście do każdego klienta. Ze względu na wysoką jakość wykonywanych usług, solidną ekipę monterską oraz nowoczesny i profesjonalny sprzęt zajmujemy obecnie silną pozycję na rynku lokalnym i nie tylko.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi naszych ogrodzeń, obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak również instytucje pożytku publicznego.

Gwarantujemy Państwu doradztwo w zakresie zagospodarowania terenu, wyboru odpowiedniego ogrodzenia oraz pomiar wraz ze szczegółową wyceną.

Misja naszej firmy jest terminowa i szybka realizacja powierzonych nam usług.
 

Montaż z nami się opłaca

logo-drewbet.pngOd początku naszego istnienia współpracujemy z największym producentem ogrodzeń firmą DREWBET. Ze względu na długofalową współpracę jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zakup ogrodzenia w konkurencyjnych cenach i w najwyższej jakości.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu 100% satysfakcji z wykonanej przez nas pracy.

^ Powrót do góry strony