Ogrodzenia z kształtek łupanych

Kształtki łupane

Ogrodzenie DREWBET FENCE z kształtek łupanych doda charakteru każdej nawet najbardziej nieatrakcyjnej architektonicznie bryle budynku. Rozwiązanie to cechuje estetyka, która nawiązuje do klasycznej cegły lub drobnego kamienia. Zaleta kształtek jest łatwy montaż, możliwość tworzenia dowolnych kombinacji i łączeń oraz doskonałe parametry użytkowe. Ogrodzenia z nich wykonane dobrze prezentują się w zestawie z panelami drewnianymi o miękkim charakterze z serii FLORAL

ksztalki-lupane.jpg

 

  1. Kształtki łupane to doskonałe rozwiązanie, które cechuje niezwykła estetyka, mocno nawiązująca do klasycznych ogrodzeń ceglanych, jak również trwałość, jakość i komfort użytkowania.
  2. Ogrodzenia z kształtek łupanych składają się z kilku prostych w montażu elementów tworzących moduły konstrukcyjne. Dzięki temu ogrodzenie polecane jest projektom o krótkim czasie realizacji.
  3. Elementy pozwalają na tworzenie różnych 6 konstrukcji, w tym barów, kolumn, elementów altan, grillów czy niskiej zabudowy ogrodu.
  4. Ogrodzenia z kształtek łupanych strukturą przypominają ogrodzenia z prawdziwej cegły.świetnie komponują się z klasyczną architekturą. Doskonale prezentują się w towarzystwie paneli drewnianych z serii FLORAL.
  5. Produkowane na nowych liniach technologicznych kształtki charakteryzują się  dokładnością wykonania. Do ich łączenia używa się niewielkich ilości spoiwa co znacznie obniża finalny koszt ogrodzenia.
  6. Ogrodzenia z kształtek łupanych polecane są klasycznej oraz stylizowanej architekturze ze względu na ciepły charakter łagodny wyraz zawdzięczają drobnym elementom tworzącym konstrukcję.
 

Paleta kolorów

Ogromna gama elementów dodatkowych, takich jak okucia czy bramy oraz wybór pięciu modnych wybarwień sprawia, że systemy ogrodzeń z kształtek łupanych są najczęściej wybieranymi pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń.

ksztaltki-lupane-01.jpg
Szaro-biały
ksztaltki-lupane-02.jpg
Piaskowy
ksztaltki-lupane-03.jpg
Szaro-piaskowy
ksztaltki-lupane-04.jpg
Złota jesień D2
ksztaltki-lupane-05.jpg
Złota jesień D1


System ogrodzeniowy z kształtek łupanych

System DREWBET FENCE z kształtek łupanych tworzą elementy betonowe przypominające fragmenty muru. Konstrukcja kształtek pozwala na szybkie łączenie za pomocą kleju. Zaprojektowane w formie modułów pozwalają na eliminację kosztownego i czasochłonnego procesu spoinowania poszczególnych składowych klasycznego, ceglanego ogrodzenia.

Przykładowe realizacje

Wybarwienie piaskowego koloru ogrodzeń DREWBET z kształtek łupanych doskonale podkreśla drewniane wypełnienia z metaloplastykà o ciepłej barwie. Dostępna jest ogromna gama elementów dodatkowych takich jak okucia czy bramy.

ksztalki-lupane11.jpg

^ Powrót do góry strony